Den testovacích jízd 𝗶V

DEJ si FOOD Znojmo

22. 7. 2022

DETAIL AKCE

Srdečně Vás zveme na den testovacích jízd ŠKODA iV, který se uskuteční v pátek 22. 7. 2022 od 12:00 do 19:00 na festivalu DEJ si FOOD ve venkovních prostorách Znojemského městského pivovaru (ulice Hradní).

Probuďte s námi touhu objevit budoucnost.

ŠKODA iV

Připraveny pro vás budou k vyzkoušení na vlastní kůži vozy ŠKODA iV v čele se žhavou novinkou ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV. Zažijte tak tichou jízdu budoucnosti s jedinečně nabitým zážitkem. Vystaveny pro Vás budou i další aktuální modelové novinky ŠKODA.

Samozřejmě nebude chybět ani bohatý doprovodný program. Nachystaná pro Vás bude virtuální realita a těšit se také můžete na den plný soutěží. Čeká na Vás soutěž v přezouvání pneumatik o hodnotné ceny a dále budete mít jedinečnou příležitost se zapojit do celostátní soutěže o zapůjčení ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV na rok!

Nezapomínáme ani na naše nejmenší. Pro děti bude připraven dětský koutek s malováním, interaktivní stolek ŠKODA a plno drobných dárečků.

DEJ SI FOOD ZNOJMO

Dej si FOOD je zážitkový street food festival, který nabízí nejen dobré jídlo, ale i zábavu pro celou rodinu. Letošní ročník nabízí k ochutnání mexickou kuchyni, španělské churros, belgické hranolky nebo třeba zážitkovou kuchyni jako je hmyz, žáby, sea food, nebo dokonce i pavouka a mnoho dalšího. Děti najdou využití v kreativní a workshopové zóně, svést se budou moct i na elektrických koloběžkách. Skvělou atmosféru na festivalu doplní samozřejmě typická moravská cimbálovka.